Chuunin

Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 116

Skąd: W miasta

PostWysłany: Nie 22:15, 12 Lis 2006    Temat postu: "Galactic football cup"(wyniki meczów)

* Ćwierćfinał: Snow Kids – Lightnings (0:0) po doliczonym czasie gry, (5:4) po rzutach karnych
* 1. półfinał: Snow Kids – Technoids (6:4)
* 2. połfinał: Shadows – Cyclops (0:1) w czasie gry, przerwany z powodu oszustwa Cyclops, Shadows wygrywają walkowerem (3:0),
* Finał: Snow Kids – Shadows (2:1) złoty gol w doliczonym czasie gry.

PostWysłany: Nie 23:05, 12 Lis 2006    Temat postu:

Wszystko bardzo dobrze krótko zwięźle i prawdziwie...chociaż jutro postaram się dodać opisy każdego z meczów proszę dajcie mi to zrobić niech nikt nie robi mruga

OPISY MECZÓW cz. 1 "Mecze Towarzyskie"

Rykers vs. Red Tigers - niewiele wiemy z tego meczu, ale mecz był do 1 bramki pod całkowite dyktando Rykersów którzy za pomocą Metalicznego Krzyku rozgramiali Red Tigers...pod koniec meczu Rykersi już sobie odpuścili ataki i mecz zakończył się wygraną Rykersów "tylko" 10:0

Wambas vs. Snow Kids - 1 część meczu przewagę mieli Wambas, Snow Kids atakowali sporadycznie ponieważ zabrakło u nich w 1 połowie Tii, która jako jedyna do tej pory wyzwoliła oddech. Wambas udokumentowali swoją przewagę strzeleniem 2 bramek. Micro-Ice zasiadł na ławce rezerwowych. W 2 części meczu zagrała Tia która uciekła od swoich rodziców...to ona strzeliła kontaktową bramkę dla Snow Kids użyła do tego celu Oddechu. W końcówce meczu białowłosy obrońca Wambas bardzo brzydko sfaulował Tie. Mecz zakończył się rezultatem 2:1 dla Wambas

Cz. 2 Faza Kwalifikacyjna

Snow Kids vs. Red Tigers - mecz odbywany po raz pierwszy od katastrofy na pustym aczkolwiek rozmrożonym Stadionie Akilian...skład Snow Kids : Ahito - Mei, Thran - Rocket, Micro-Ice - D'Jok, Sinedd. Znowu od początku meczu nie gra Tia. W 1 połowie dużą przewagę mają Red Tigers...strzelają 3 bramki w tym bramka na 3:0 bardzo efektowna. Po przerwie wraca Tia, która zastępuje D'Joka, Snow Kids grają wyraźnie lepiej, grają dużo piłek do Tii, która dzięki Oddechowi strzela 2 ładne gole...pod koniec meczu Tia zostaje brzydko zaatakowana przez 2 graczy Red Tigers...rzut wolny skutecznie wykorzystuje Rocket, 3:3. W samej końcówce meczu jako 2 w Snow Kids Oddech wyzwala D'Jok i strzela bramkę na 4:3. Snow Kids zagrają w pucharze Galactik Football. Snow Kids 4:3 Red Tigers

Cz. 3 "1 mecz z Rykersami"

Rykers vs. Snow Kids - mecz odbył się na stadionie na planecie Unadar...skład Snow Kids : Ahito - Thran, Mei - Rocket, Tia - Micro-Ice, D'Jok...mecz rozpoczyna się od lekkiej przewagi Snow Kids...gdy Tia próbuje strzelić za pomocą Oddechu...to obok niej wyskakują 2 zawodniczki Rykersów i powalają ją Metalicznym Krzykiem, następnie zawodniczka Rykersów przebiega jeszcze po plecach Tii, było to bardzo bolesne gdyż zawodniczki Rykersów ważą po 150 kg. Rykersi strzelają na bramkę Snow Kids z odległości 40m, Ahito z trudem odbija piłkę, a z linii bramkowej wybija ją Thran...jednak Snow Kids są nieporadni wobec Rykersów i tracą dwie bramki. 2 połowa znowu zaczyna się od lekkiej przewagi Snow Kids...Micro-Ice popisuje się przed Mei, a ona zabiera mu piłkę i strzela na bramkę Rykersów. Po raz pierwszy Kernor ma coś do roboty z małymi problemami łapie piłkę i wybija ją potężnym uderzeniem. Tymczasem Mei fauluje w polu karnym zawodniczkę Rykersów. Micro-Ice nie może pogodzić się z karą czasową dla Mei i narzeka na sędziego (waląc w tą puszkę) zostaje też ukarany. Kernor strzela rzut karny, Ahito dostaje w brzuch...Kernor "odgradza" wszystkich Fluxem i strzela bramkę. Po tym golu Snow Kids znów są bezradni i ostatecznie przegrywają mecz 5:0.

PostWysłany: Czw 15:23, 28 Gru 2006    Temat postu:

dobrze zrobione i pochwalam bo nie owijasz w bawełne jak niektorzy smile great temat

lukiboss

Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 498

PostWysłany: Czw 15:25, 28 Gru 2006    Temat postu:

Zgadzam się w 100% , krótko ,zwiężle i na temat , znakomite opisy smile z niecierpliwością czekam na reszte mruga

Alchemist
Genin
Genin

Posty: 63

PostWysłany: Czw 20:24, 28 Gru 2006    Temat postu:

nom bardzo ladne i porządne Jęzor pochwalam.

Mecz półfinałowy:
Drużyna Snow Kids rozpoczęła bez oddechu, dlatego też szybko straciła pierwszego gola - w pierwszej minucie. Robot łatwo minął Mei i Thrama(którzy się przewrócili) i strzelił gola. W podobny sposób Technoidzi strzelili jeszcze 3. Drużyna Snow Kids w pierwszej połowie nie potrafiła zaatakować.
W czasie drugiej nastąpiła całkowita przemiana. D'Joke, Tia i Rocket przeprowadzili szybką akcję, w której D'Joke zdobył pierwszego gola. Następny był silny strzał Rocketa, piłka odbiła się od jednego z obrońców Technoidsów i wpadła obok zaskoczonego bramkarza. Następny gol padł z strzału z volleya D'Joke. Przewaga zmniejszyła się do 1 bramki. Następnie miał pole manewru do dryblingu Microice. Fantastycznie minął obrońców, podał do D'Joke, któy puścił piłkę do Mei. Dziewczyna szczupakiem wbiła piłkę do siatki. Remis 4:4. Następny gol padł z rzutu wolnego Rocketa. Strzela w długi słupek, w okienko. Bramkarz był bez szans. Snow Kids prowadzą. Ostatni gol strzelił nożycami lub przewrotką, jak kto woli, D'Joke. Siła kopnięci abyła tak silna, że urwała kończyny bramkarzowi Technoidu.
Mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla drużyny Snow Kids.

Blademicnar

Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 3

PostWysłany: Nie 20:46, 07 Sty 2007    Temat postu:

Kto wam powiedział że w meczu towarzyskim z Wambas, w pierwszej połowie nie było Tii?A kto że w meczu z Red-Tigers z boiska zszedł D'jok, kiedy to był Sinned. No ludzie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Odcinki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)