PostWysłany: Sob 18:15, 03 Sty 2009    Temat postu:

PostWysłany: Sob 16:03, 12 Sty 2008    Temat postu:

at niebąci taki pewny chociaż naprawdę RYKERSI a nie snąkic powini zdoby puchar
PostWysłany: Sob 16:02, 12 Sty 2008    Temat postu:

sined napisał:
nie na widze snąkic.przecież to nie możliwe żeby przegrywając 3:0 z sedołsami wygrali rozumiem że musieli wygrac ale mam nadzieje że w drugiej seri która pojawi się w czerwcu 2008 nie będzie takiej sytułaci ponieważ chciałbym żeby 2 seria była o RYKERSACH ponieważ to oni a własiciwie one zasłużyły na puchar a nie drożyna snoł kids która wogule nie umie gra.

PostWysłany: Nie 13:42, 21 Sty 2007    Temat postu:

wedlug mnie wszystkie wyniki sa dobre brawa dla Meta-Flux!!!!!smilesmilesmilesmile

Opisy sa niezle ale zawieraja bledy.
Kto pisze takie bzdury ze w meczy SK z wambas Tia nie grala od poczatku??
Przeciez ona grala przez caly mecz i szczelila gola.
A mecz Sk z Red Tigersami Tia zajela miejsce Sinedda Nie D'joka. Wtedy uciekla od rodzicow zeby wygrac ten mecz.

PostWysłany: Nie 20:46, 07 Sty 2007    Temat postu:

Kto wam powiedział że w meczu towarzyskim z Wambas, w pierwszej połowie nie było Tii?A kto że w meczu z Red-Tigers z boiska zszedł D'jok, kiedy to był Sinned. No ludzie.
RappaR
PostWysłany: Pią 10:34, 05 Sty 2007    Temat postu:

Mecz półfinałowy:
Drużyna Snow Kids rozpoczęła bez oddechu, dlatego też szybko straciła pierwszego gola - w pierwszej minucie. Robot łatwo minął Mei i Thrama(którzy się przewrócili) i strzelił gola. W podobny sposób Technoidzi strzelili jeszcze 3. Drużyna Snow Kids w pierwszej połowie nie potrafiła zaatakować.
W czasie drugiej nastąpiła całkowita przemiana. D'Joke, Tia i Rocket przeprowadzili szybką akcję, w której D'Joke zdobył pierwszego gola. Następny był silny strzał Rocketa, piłka odbiła się od jednego z obrońców Technoidsów i wpadła obok zaskoczonego bramkarza. Następny gol padł z strzału z volleya D'Joke. Przewaga zmniejszyła się do 1 bramki. Następnie miał pole manewru do dryblingu Microice. Fantastycznie minął obrońców, podał do D'Joke, któy puścił piłkę do Mei. Dziewczyna szczupakiem wbiła piłkę do siatki. Remis 4:4. Następny gol padł z rzutu wolnego Rocketa. Strzela w długi słupek, w okienko. Bramkarz był bez szans. Snow Kids prowadzą. Ostatni gol strzelił nożycami lub przewrotką, jak kto woli, D'Joke. Siła kopnięci abyła tak silna, że urwała kończyny bramkarzowi Technoidu.
Mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla drużyny Snow Kids.